Zatrzymany pod dyskontem. Policja publikuje oficjalny komunikat w sprawie nożownika. Pokazuje też film i zdjęcia

Policjant z Komisariatu na Targówku zatrzymał wczoraj 35-letniego Adama B. podejrzanego o atak z nożem na mężczyznę, znalezionego przed tygodniem na peronie Dworca Wileńskiego. Podejrzany wpadł podczas rutynowej kontroli przeprowadzonej przez funkcjonariusza.

Sukcesem zakończyły się poszukiwania sprawcy, który tydzień temu około północy na peronie Dworca Wileńskiego w Warszawie ugodził nożem w szyję mężczyznę.

Od tej chwili trwały intensywne poszukiwania prowadzone przez funkcjonariuszy Komisariatu Kolejowego Policji w Warszawie. Operacyjne rozpoznanie środowiska przestępczego przez kryminalnych jednostki pozwoliło na wytypowanie potencjalnego sprawcy.

Sprawa swój finał znalazła na warszawskim Targówku, gdzie przy ulicy Głębockiej mężczyzna został zatrzymany. Podczas zatrzymania nie stawiał oporu.

Do zatrzymania doszło wczoraj około 15.00 pod jednym z dyskontów spożywczych na Targówku. 35-letni Adam B. został zatrzymany przez funkcjonariusza z KP Targówek. 35-latek nie był świadomy faktu, że tak szybko, dzięki pracy operacyjnej, policjanci z Wydziału Kryminalnego KKP w Warszawie ustalą jego tożsamość i doprowadzą do jego zatrzymania.

Postępowania jest prowadzone w formie śledztwa pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla Warszawy Pragi Północ. Mężczyzna jeszcze dziś usłyszy zarzuty.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]