Zbigniew Ziobro ostro o Strajku Kobiet. Będą wściekli

Strajk Kobiet wciąż trwa. Głos w tej sprawie zabiera teraz Minister Sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro.

Fot. Grzegorz Banaszak/Reporter

Minister uważa, że do eskalacji sporu przyczyniają się politycy opozycji. W ostrym tonie wypowiedział się też o języku protestujących podkreślając, że pełny jest agresywnych haseł.

Wszyscy obserwujemy co się dzieje na ulicach. Widzimy niebywale wulgarny język środowisk, które kierują tymi protestami. To jest jakiś język marginesu społecznego. I to jest uwiarygadniane przez środowiska totalnej opozycji, media liberalne, te same, które walczą z mową nienawiści – mówił Zbigniew Ziobro na antenie Polskiego Rada 24.

Szef resortu sprawiedliwości dodał też, że wiele agresywnych zachowań w stosunku do policjantów zasługuje na reakcje. Zwrócił też uwagę, że w innych krajach Europy działania służb są dużo bardziej zdecydowane.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c