Zbulwersowana Czytelniczka: „Na litość boską faceci, ogarnijcie się!” [LIST DO REDAKCJI]

Napisała do nas Czytelniczka pragnąca zachować anonimowości. Kobieta jest zniesmaczona zachowaniem młodych mężczyzn w komunikacji miejskiej. 

Fot. Pixabay

„Dzień dobry! Piszę do Was, by wyrazić swoją frustrację. Na co dzień korzystam z komunikacji miejskiej i nic bardziej mnie nie wyprowadza z równowagi jak brak kultury, szczególnie młodych mężczyzn w przedziale wiekowym na oko 15-30 lat.

Praktycznie wszystkie miejsca siedzące w naszych cudownych tramwajach zajęte przez wskazanych panów, przy czym nad nimi stoją ludzie w podeszłym wieku, czy kobiety w ciazy/z małymi dziećmi. Wielce zmęczeni, kulturalni młodzi mężczyźni ani raczą wysciubić nosa ze swoich interesujących smartfonów. Na litość boską faceci, ogarnijcie się! Szczerze, obserwuje to zjawisko już od dłuższego czasu. Miejsc potrzebującym ustępują zwykle młode dziewczyny, dojrzałe kobiety i starsi mężczyźni. Do czego ten świat zmierza? Czy oto jedna z konsekwencji bezstresowego wychowania? Warszawo w Pigułce, jeśli możecie i chcecie, opublikujcie proszę mój apel. Może młodzi panowie znajdą owego posta i wezmą moje słowa do serducha.” – pisze Czytelniczka.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.