Zderzenie trzech aut na Pułkowej. Kobieta trafiła do szpitala

Na ulicy Pułkowej doszło do zderzenia trzech pojazdów: Kii, renaulta i Volvo.

 

Na miejscu pracuje policja i pogotowie ratunkowe.

Kobieta podróżująca samochodem marki Kia została zabrana do szpitala.

Kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami.

 

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl