Zdewastowali witrynę rodzinnego sklepu z Grochowa. Właściciele szukają sprawców

Calineczka i Gagatek działają na Grochowie od lat i są to sklepy doskonale znane rodzicom ze względu na szeroki asortyment i przystępne ceny. Nie jest to sieciówka, lecz rodzinny biznes mieszkańców dzielnicy. Niestety ktoś w tych ciężkich czasach dodatkowo zdewastował im witrynę.

„Drodzy znajomi z Grochowa, dzis w nocy ktoś zdewastował całą witrynę sklepu moich rodziców. 10 wielkich szyb, które były pokryte zamawianymi pod wymiar reklamami ich asortymentu. Graffiti nie da się zmyć, całość trzeba zeskrobać i zamówić nowe reklamy, co niestety wiąże się ze sporymi nadprogramowym kosztami. Jest nam bardzo przykro, że ktoś zachował się tak bezrefleksyjnie i ohydnie, zwłaszcza w czasie pandemii, gdy lokalnym biznesom trudno jest zarobić chociaż na koszty utrzymania. Tym smutniej, że nie jest to ściana jakiegoś opuszczonego budynku, a sklep z artykułami dla małych dzieci. Dodam jeszcze, że Calineczka i Gagatek istnieją tu od 25 lat i parokrotnie wybito nam szybę lub pomazano część witryny, nigdy jednak na taką skalę. Dlatego tym razem poruszam tę kwestię publicznie.

W okolicy nie ma żadnych kamer, ale może ktoś z Was pomoże nam rozpoznać „artystę”? Chyba zostawił swój autograf – GHZ. A może ktoś słyszał o podobnej sytuacji na naszej dzielnicy? Jeśli zidentyfikujemy tę osobę i dodatkowo okaże się, że jest więcej takich szkód, możemy pomyśleć o założeniu wspólnej sprawy za niszczenie mienia. Jeśli nie, mam chociaż nadzieję na wzbudzenie refleksji – że głupia rozrywka jednej osoby może stać się dużym problemem dla wielu innych. Będę wdzięczna za wiadomości i udostępnianie posta, a jeśli chcielibyście wesprzeć ten lokalny biznesik robiąc zakupy dla maluchów, zostawiam link do sklepu: https://www.calineczka.pl

Dziękuję za przeczytanie. Trzymajmy się dobrze w tych paskudnych czasach!

‼️‼️‼️UPDATE‼️‼️‼️
Mój znajomy który kiedyś siedział w graffiti powiedział, że GHZ to grupa! A napisy wyczytał dwa- HIENA I MARIO.” – pisze Pani Marta.

My ze swojej strony także gorąco zachęcamy do zakupów w sklepie. Miła i fachowa obsługa zawsze z uśmiechem wita klientów. Warto w tych trudnych czasach wspierać takie miejsca.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c