Zełenski alarmuje ws. użycia broni atomowej: „To nie blef”
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski odniósł się go gróźb Rosji ws. użycia broni atomowej. Prezydent Ukrainy wyraził zdanie, iż że nie sądzi, aby Władimir Putin blefował.
Jeszcze w marcu w wywiadzie dla niemieckiego tygodnika „Die Zeit”, prezydent Ukrainy mówił:
„Myślę, że to blef. Czym innym jest być zabójcą, czym innym samobójcą. Każde wykorzystanie broni jądrowej będzie oznaczało koniec nie tylko dla człowieka, który jej użyje, lecz i wszystkiego, co może być drogie w jego życiu„.

Dziennikarka ekonomiczna i specjalistka od tekstów prawnych, była wykładowczyni akademicka Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka newsów gospodarczych i tekstów o prawie. Posiada dyplom z zakresu tłumaczeń prawnych i ekonomicznych. Warsztat naukowy wykorzystuje w codziennej pracy redakcyjnej, tworząc precyzyjne artykuły oparte na twardych danych. Jako jedna z nielicznych dziennikarek w branży, swoje teksty opiera na bezpośredniej pracy z zagranicznymi raportami finansowymi i aktami prawnymi, bez pośredników.
