Zgłosił zabójstwo, którego nie było

Policjanci z Ochoty przedstawili Igorowi K. zarzut zawiadomienia o niepopełnionym przestępstwie. 37-latek zadzwonił na numer alarmowy 112 i poinformował, że zabił mężczyznę. Dzięki funkcjonariuszom zaangażowanym w tę sprawę, Igor K. odpowie za swój czyn. Może mu grozić kara do 2 lat więzienia.

Fot. Policja.pl

Fot. Policja.pl

Wszystko wydarzyło się w nocy z soboty na niedzielę. Na numer alarmowy 112 zadzwonił mężczyzna, który poinformował, że zabił mężczyznę, po czym się rozłączył. Policjanci natychmiast przystąpili do działania.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze z wydziału zwalczającego przestępczość przeciwko życiu i zdrowiu. Dzięki czynnościom operacyjnym, policjanci bardzo szybko ustalili, mężczyznę mogącego mieć związek z tym zdarzeniem. Po zebraniu wszystkich niezbędnych informacji okazało się, że nikomu nic się nie stało. Wczoraj 37-latek usłyszał zarzut zawiadomienia o niepopełnionym przestępstwie, za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna nie potrafił jasno wytłumaczyć swojego zachowania.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.