Zielone światło dla kurczaków! Będzie po nowemu, ale smak pozostanie ten sam!

Wygląda na to, że historia Kurczaków z rożna z ulicy Belwederskiej znajdzie swój szczęśliwy finał. Wczoraj przedstawiciele lokalu złożyli odwołanie od negatywnej decyzji ratusza, a w ciągu 7 dni od wniesienia odwołania przez stronę organ administracji może swoją zmienić decyzję w trybie samokontroli. ” Taki jest plan na ten moment – aby zmienić elewacje, pozbyć się krat wymieniając szyby i zmienić obudowę – tym samym dokonując rebrandingu. To są nasze propozycję, które będziemy konsultować z miastem.” – piszą Kurczaki.

Fot. Warszawa w Pigułce

O sprawie Kurczaków rozmawialiśmy z Wojciechem Wagnerem – naczelnikiem wydziału estetyki w warszawskim ratuszu , który ze zrozumieniem odniósł się do sytuacji właścicieli lokalu i wyraził gotowość do rozmów.

„Chcielibyśmy Was poinformować, że jesteśmy po rozmowach również z Biurem Architektury i Planowania Przestrzennego, który w sposób przyjazny odniósł się do całej akcji. Docenił w ten sposób Wasze poparcie (ma siłe i działa!), stosunkek do naszego miejsca i pozytywnych emocji, które mu towarzyszą wśród Mieszkańców (bo tak jest!).

Oczywiście, nie chcemy chwalić dnia przed zachodem słońca i kontynuujemy akcje, aż do momentu otrzymania pozytywnej opinii – dlatego też będziemy w dalszym ciągu zbierać podpisy.

Jednakże, zarówno BAiPP, jak i Zarząd Dróg Miejskich Warszawa na ten moment wyrażają chęć zmiany decyzji i dyskusji na temat tego, jak ma wyglądać nasze miejsce.

Dlatego – trzymamy za słowo i czekamy na pozytywne rozstrzygnięcie, które Zarząd Dróg Miejskich Warszawa może dać w ciągu 7 dni od wniesionego przez nas wczoraj odwołania.

PS. Nieustannie dziękujemy za Wasze wsparcie ! 
PSS. Oczywiście kontuujemy akcję, więc widzimy się w niedziele oraz w poniedziałek. Musicie przyjść, bo właśnie teraz potrzebujemy Was najbardziej!” – piszą Kurczaki na swoim fanpage.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.