Zimowa pogoda nie odpuszcza. Kiedy ocieplenie?

Zimowa pogoda, która towarzyszy nam już od kilku dni, nie odpuszcza. Wciąż w większości regionów w Polsce mamy do czynienia z deszczem, a nawet deszczem ze śniegiem i dość niskimi temperaturami. Kiedy nadejdzie ocieplenie?

Fot. Pixabay

Kto nie marzy już o wiosennej pogodzie? Pomimo, że w ciągu ostatniego miesiąca zdarzały się dni ciepłe i słoneczne, wciąż w większości kraju przeważają chmury, niskie temperatury, deszcz, a nawet deszcz ze śniegiem. Kiedy w końcu przyjdzie ocieplenie?

Jak zapowiadają synoptycy, cieplej zrobi się już jutro. Wszystko za sprawą powietrza, które napływa do Polski ze wschodu. Odczujemy wyższą temperaturę, jednak wciąż towarzyszyć jej będą opady deszczu. Termometry w całym kraju wskażą około 10-13 stopni Celsjusza. Taka pogoda utrzyma się przez najbliższy tydzień.

Na prawdziwe wiosenną, a nawet letnią pogodę będziemy musieli poczekać do maja. Zgodnie z prognozami, ciepło i słonecznie będzie na majówkę. Niestety, ze względu na pandemię, nie każdy będzie mógł z niej skorzystać. Wszystko ze względu na obostrzenia, które zostały przedłużone do 3 maja. Zamknięte do tego czasu pozostaną hotele.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c