Złodziej często wraca na miejsce kradzieży. Tym razem nie było inaczej

Policjanci z komendy na Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże sklepowe. Jak wynika z ustaleń, mężczyzna miał ukraść perfumy. Podejrzany usłyszał zarzuty karne. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. BortN66 / Shutterstock

Policjanci z komendy na Woli otrzymali zgłoszenie o tym, że do sklepu wszedł mężczyzna, który ukradł perfumy o łącznej wartości ponad 500 złotych. Kiedy mężczyzna próbował opuścić sklep nie płacąc za towar od razu zareagował pracownik ochrony i ujął złodzieja. Okazało się, że mężczyzna był już znany pracownikom sklepu bowiem jego wizerunek został utrwalony na nagraniu monitoringu podczas wcześniejszej kradzieży. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komendy.

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał dwa zarzuty dotyczące kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c