Złodziejka na rolkach

Śledczy z Targówka przedstawią zarzut kradzieży 21-letniej kobiecie. Pracownica sklepu rozpoznała w niej sprawczynię kradzieży perfum na kwotę prawie 900 zł. Do zdarzenia doszło na początku sierpnia. Dzięki szybkiej reakcji pracowników Diana D. trafiła w ręce policjantów z Targówka. Teraz może jej grozić kara nawet do 5 lat więzienia.

zlodziejka

Wczoraj policyjna załoga pojechała do interwencji w jednym ze sklepów przy ul. Borzymowskiej, gdzie ochrona ujęła kobietę podejrzewaną o kradzież perfum. 21-letnia Diana D. do sklepu przyjechała na rolkach. Dziewczyna wzbudziła zainteresowanie obsługi. Kiedy jedna z pracownic uważniej jej się przyjrzała, rozpoznała w niej sprawczynię kradzieży perfum, do której doszło na początku sierpnia. Wtedy też 21-latka do sklepu przyjechała na rolkach. Łącznie wartość skradzionych przedmiotów oceniono na prawie 900 zł.

Kasjerka o swoich podejrzeniach niezwłocznie poinformowała kierownictwo sklepu i wraz z ochroną ujęła 21-letnią kobietę. Policjanci zatrzymali Dianę D. i w trakcie czynności zabezpieczyli nagranie z monitoringu, które potwierdziło zeznanie pracownicy.

Jeszcze dzisiaj śledczy przedstawią 21-latce zarzut kradzieży, za który grozi do 5 lat więzienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.