Zmarł były zawodnik Polonii Warszawa. Miał zaledwie 35 lat! Pokonał go COVID-19

W wieku  35 lat zmarł Tomasz Dudek, zawodnik między innymi Polonii Warszawa. Informację o śmierci piłkarza przekazał klub KS Piaseczno. Mężczyzna zmagał się z koronawirusem. Zakażenie przechodził bardzo ciężko, a ostatecznie przegrał z nim walkę. 

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

W ostatnich tygodniach niepokojąco dużo pojawia się informacji ze świata sportu o śmierci zawodników. Część z nich zmagała się z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2. Tak samo było w przypadku Tomasza Dudka, byłego piłkarza Polonii Warszawa. Jego rodzina jeszcze na początku grudnia apelowała o oddawanie osocza.

Informację o śmierci zawodnika przekazał klub sportowy MKS Piaseczno, którego Tomasz Dudek był wychowankiem. Mężczyzna odszedł po długiej walce z wirusem SARS-CoV2 w bardzo młodym wieku. Miał zaledwie 35 lat. Osierocił dwóch synów.

Tomasz Dudek występował w warszawskim klubie w latach 2005-2007. Grał również m.in. w Górniku Łęczna, KS Piaseczno, Świt Nowy Dwór Mazowiecki czy Sparta Jazgarzew. Karierę zawodniczą zakończył w 2016 roku w klubie Laura Chylice.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c