Zmarł ceniony dziennikarz radiowy. Przegrał walkę z COVID-19!

W wieku 59 lat zmarł ceniony dziennikarz radiowy Krzysztof Łuszczewski. Informację o jego śmierci przekazało Radio Nowy Świat, z którym w ostatnim czasie był związany, a także portal Koduj24, który współtworzył od 2016 roku. Podano tam również informację, że przyczyną śmierci był koronawirus.

Fot. Shutterstock / Warszawa w Pigułce

Krzysztof Łuszczewski zmarł w wieku zaledwie 59 lat. Jak wspominają go znajomi z branży, był wybitnym profesjonalistą i wspaniałym człowiekiem. W ostatnim czasie działał na antenie Radia Nowy Świat, założonym przez dziennikarzy, którzy odeszli z radiowej Trójki.

”Nie sądziliśmy, że kiedykolwiek będziemy musieli napisać tę informację. Nie wiemy nawet, jak ubrać ją w słowa. Odeszła osoba, bez której Radio Nowy Świat nie byłoby w tym miejscu, w którym jest obecnie. Nie byłoby całonocnych playlist. Nie byłoby tematycznych wieczorów muzycznych. Nie byłoby niepowtarzalnego klimatu – nie tylko tego muzycznego. Zmarł Krzysztof Łuszczewski. Praca z nim była dla nas zaszczytem. Krzysztofie, nigdy Cię nie zapomnimy. Dziękujemy za wszystko” 

-czytamy we wpisie Radia Nowy Świat. Wyrazy smutku i współczucia złożyli również dziennikarze współpracujący z Krzysztofem Łuszczewskim oraz ludzie kultury. Głos zabrał między  innymi Organek, który napisał w swoich mediach społecznościowych:

„Krzysztof Łuszczewski………nie wiemy co napisać…….parę dni temu byliśmy w kontakcie……..to jest tak bardzo niewyobrażalne, okrutne i wywołuje tyle przekleństw w głowach….nie potrafimy się z tym pogodzić. Składamy kondolencje najbliższym i całej ekipie Radio Nowy Świat.”

Wcześniej był m.in. dyrektorem muzycznym Antyradia czy dyrektorem programowym RMF FM. Współtworzył też serwis Koduj24. To oni napisali o przyczynie śmierci dziennikarza. Mężczyzna przegrał walkę z COVID-19.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c