Zmarł polski aktor. Grał w ponad 50 produkcjach!

W wieku zaledwie 66 lat zmarł Jarosław Szczepaniak, aktor znany między innymi z roli serialowych w takich produkcjach jak „Na wspólnej”, „Lekarze” czy „Barwy Szczęścia”. O śmierci mężczyzny poinformowała jego rodzina. 

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

Jarosław Szczepaniak zmarł 27 marca w wieku 66 lat. O śmierci aktora poinformowała teraz w mediach społecznościowych jego rodzina. Pogrzeb odbędzie się w środę, 7 kwietnia 2021 roku. Artystę pożegnał również jego kolega po fachu, Wojciech Andrzejuk, który napisał, że przyczyną śmierci Szczepaniaka miał być koronawirus. Dodał, że dwa tygodnie leżał pod respiratorem.

Krótki wpis opublikował także inny aktor, Sebastian Stankiewicz, a na YouTube pojawił się film wspomnieniowy z najważniejszymi wcieleniami Jarosława Szczepaniaka.

Szerokiej publiczności Jarosław Szczepaniak znany był między inny z ról serialowych w takich produkcjach jak „Na Wspólnej”, „Lekarze”, „Barwy szczęścia”, natomiast zadebiutował w latach 90-tych w serialu „Klan”. Można było go także oglądać na dużym ekranie, chociażby w filmach „Pittbull” czy „Ryś”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c