Zmarł uczestnik popularnego programu telewizyjnego. Pożegnała go prowadząca

Prowadząca popularny program „Nasz nowy dom” Katarzyna Dowbor przekazała, że zmarł jeden z uczestników programu. Historia pana Wojtka z Wąsewa w województwie mazowieckim była opisywana w 138 odcinku produkcji. 

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

Kolejna smutna informacja dotycząca uczestników programu „Nasz nowy dom”. W ostatnim czasie media obiegła wiadomość o śmierci chorej na nowotwór uczestniczki, pani Anny Wersewicz. Teraz prowadząca Katarzyna Dowbor opublikowała w mediach społecznościowych wpis dotyczący śmierci innego uczestnika, pana Wojtka z Wąsewa.

„Pan Wojtek był świetnym tatą i dobrym mężem. Bardzo kochał swoją rodzinę… córeczkę Anię. To wielka strata! Jest mi smutno! Myślę teraz o Pani Renacie i Ani..”

-napisała dziennikarka. Pan Wojtek był bohaterem odcinka 138. Katarzyna Dowbor wraz ze swoją ekipą pomogła jego rodzinie w remoncie domu, który nie miał udogodnień dla niepełnosprawnych i był w bardzo złym stanie ogólnym.

„Nasz nowy dom” to program emitowany od 2013 roku na antenie Polsatu. W każdym odcinku pojawia się krótka historia rodziny, której dom lub mieszkanie wymaga generalnego remontu. Tym samym rodzina otrzymuje szanse na nowe, lepsze życie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c