Zmarły mężczyzna rozpoznany po publikacji internetowej

Wczoraj opublikowaliśmy zdjęcie zmarłego mężczyzny. Jeden z portali internetowych wczoraj, tuż po policyjnej publikacji zamieścił na swojej stronie komunikat dotyczący identyfikacji nn mężczyzny. I to dzięki tej właśnie publikacji rodzina rozpoznała swojego najbliższego i już kilka godzin później policjanci z komendy przy ulicy Grenadierów mieli potwierdzoną informację na temat tożsamości mężczyzny. Policja nie podaje jednak o który portal chodzi.

Fot. policja

Fot. policja

Wczoraj KRP VII opublikowała zdjęcia i opis nn mężczyzny, którego zwłoki zostały znalezione 2 dni wcześniej na jednej z ulic Saskiej Kepy. Policja wskazywała, że osoba ta miała charakterystyczną ranę pooperacyjną na klatce piersiowej. Istniało duże prawdopodobieństwo, że mężczyzna zmarł podczas treningu biegowego.

Publikację zamieścił jeden z portali internetowych i to dzięki tej właśnie publikacji błyskawicznie mężczyzna został zidentyfikowany przez rodzinę. Nie zgłosiła ona jego zaginięcia, ponieważ mężczyzna studiował w Warszawie, wynajmował mieszkanie na Saskiej Kępie, a pochodził z województwa śląskiego.

Najbliżsi rozpoznali go i zidentyfikowali po przeczytaniu informacji na stronie portalu. Kilka godzin od momentu pojawienia się komunikatu policjanci z Pragi Południe mieli już potwierdzoną tożsamość mężczyzny.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.