Zmasakrował przypadkową osobę pod stacją metra! Policja publikuje wizerunek podejrzanego!

Policjanci z Bielan prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia czynności narządu ciała. Do zdarzenia doszło w dniu 29 października bieżącego roku w Warszawie na ul. Kasprowicza, przy wejściu na stację Metro Młociny. Funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub posiadają informacje na jego temat.

Fot. Policja

Funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego bielańskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia czynności narządu ciała. Zdarzenie miało miejsce w dniu 29 października bieżącego roku w Warszawie na ul. Kasprowicza, przy wejściu na stację Metro Młociny.

Mężczyzna na opublikowanym zdjęciu najprawdopodobniej ma bezpośredni związek z tym przestępstwem. Wszyscy, którzy rozpoznają i mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszeni są o kontakt telefoniczny na numery telefonów 47 723-32-10, 47 723-16-29, 47 723-71-55, (22) 603-71-56, na numer alarmowy 112. Informację można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected], powołując się na numer sprawy D-I-9738/20.

Sprawę prowadzi sierż. szt. Patryk Jankowski

Autor: nadkom. Elwira Kozłowska


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c