Zmiany w dostarczaniu przesyłek przez Pocztę Polską! Wiele osób się ucieszy!

Poczta Polska zapowiada zmiany dotyczące dostarczania przesyłek w całej Polsce. Już od jutra w Warszawie kurierzy będą doręczać przesyłki również w niedziele!

Fot. Warszawa w Pigułce

Nachodzą święta, a tym samym Polacy częściej zamawiają paczki, kupując np. prezenty dla bliskich. Wiele osób niecierpliwi się i ma duże obawy czy ich zamówienie będzie dostarczone na czas. Tu naprzeciw wychodzi Poczta Polska, która zapowiedziała, że od jutra mieszkańcy Warszawy mogą spodziewać się kurierów również w niedziele.

Jak tłumaczy Poczta Polska, spółka zatrudniła 1500 sezonowych pracowników. W sumie przed świętami przesyłki doręczy aż 6300 kurierów i 25 tysięcy listonoszy. Zamówienia będą dostarczane zarówno w soboty, jak i w niedziele i ma to usprawnić obsługę przesyłek.

Przesyłki będą w ten sposób doręczane w kilkudziesięciu większych miastach, w tym w Warszawie, Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Sopocie, Wrocławiu czy w Krakowie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c