Znaczki nasączone LSD. Policja zatrzymała jedną osobę

Policjanci komisariatu na warszawskim Ursynowie zatrzymali mężczyznę u którego znaleźli płatki nasączone substancją odurzającą jaką jest LSD. Po spędzeniu nocy w policyjnej celi 26-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za który może spędzić nawet 3 lata w więzieniu.

Fot. Pixabay

Ursynowscy policjanci patrolując nocą ulice jednego z osiedli, zauważyli dwóch mężczyzn stojących koło samochodu. Jeden z nich zachowywał się nerwowo, więc postanowili ich wylegitymować. W trakcie kontroli osobistej jednego z nich, znaleźli w jego portfelu woreczek foliowy, w którym znajdowały się kolorowe płatki przypominające znaczki. 26 – latek zapytany o pochodzenie substancji oświadczył, że jest to narkotyk o nazwie LSD, który parę miesięcy temu dostał od kolegi. W związku z posiadaniem narkotyków został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi w ursynowskim komisariacie. Drugi z mężczyzn po wylegitymowaniu został zwolniony.

Po spędzeniu nocy w celi 26-latek, usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co może zostać skazany na 3 lata więzienia. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu i złożył obszerne wyjaśnienia, w których potwierdził wersję opowiedzianą w nocy interweniującym policjantom. Po czynnościach został zwolniony.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c