Znaleźli go w bazie ZDM. Niestety, czeka go eutanazja lub kosztowna operacja. Pomóżmy!

Rufus jest jednym z ośmiu szczeniaków z bazy ZDM, mimo tego, że został wyadoptowany, nadal jest dzieciakiem. Czasem zdarzają się sytuacje, których w żaden sposób nie możemy przewidzieć. Link do zbiórki: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/ma-tylko-9-miesiecy-dajmy-mu-szanse-na-zycie-i-funkcjonowanie.

„Rufus urodził się 19.01.2018 r. Razem z siódemką swoich braci i sióstr. Kiedy miał 6 tygodni stracił swoją mamę” – pisze Fundacja Futrzaki.

„Dziś ma prawie 9 miesięcy i zaawansowaną dysplazję, która doprowadziła do zaniku obu panewek. Nie biega i nie skacze tak jak psiaki w jego wieku. Każda próba zabawy kończy się bólem. Bardzo cierpi, gdyż przez brak stawów kość trze o kość. Po mimo dramatycznej diagnozy znalazł się lekarz, który podejmie się operacji”.

Według weterynarza z Nadarzyna pies powinien zostać poddany eutanazji. Rodzina adoptująca się z nami skontaktowała – poprosiliśmy o wizytę u dr Formińskiego. Niech spojrzy swoim okiem i powie czy faktycznie nic nie da się zrobić? To jeszcze dzieciak.

Okazało się, że są dwie alternatywy – operacja u dr Formińskiego (skrócenie kości) lub założenie protezy w innej klinice (koszt jednej 8000 zł). Podjęliśmy decyzję o operacji w natolińskiej klinice. Będzie również kolejna za 3 miesiące.

o młody psiak, jako jedyny z ósemki ma zmiany, które zazwyczaj występują u większych psów. Teraz prosimy Was o pomoc.

Kochani każdy grosz się przyda – niech ten dzieciak ma szansę na normalne chodzenie bez bólu. Tyle już przeszedł w ciagu swojego krótkiego życia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c