Znana aktorka pobita i okradziona. Miała trafić do warszawskiego szpitala

Jak informuje „Rewia” aktorka Sylwia Wysocka znana z takich produkcji jak „Na Wspólnej” czy „Na dobre i na złe” miała po pobiciu trafić do jednego z warszawskich szpitali.

Autorstwa Sławek – archiwum prywatne, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=3325182

Tam okazać się miało, że aktorka ma podobno m.in. liczne krwiaki na ciele oraz złamaną rękę. Zgodnie z informacjami, jakie przekazuje tygodnik, gwiazda całą sprawę miała już zgłosić stosownym organom. Napastnicy ukraść mieli karty kredytowe, telefon i dokumenty – informuje gazeta.
„To prawda, zostałam pobita. Ale tę sprawę przekazałam odpowiednim organom i prawnikom. Dla dobra śledztwa nie mogę na razie powiedzieć nic więcej, choć dzisiaj już wiem, że o pewnych sprawach nie wolno milczeć i zamiatać ich pod dywan. Teraz najważniejsze jest moje zdrowie, a o reszcie będziemy rozmawiać, kiedy przyjdzie na to czas” – powiedziała tygodnikowi.

Sylwia Wysocka to absolwentka XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Warszawie. W 1984 ukończyła PWSFTviT w Łodzi. Występowała w teatrach warszawskich: Kwadrat, Na Woli, Narodowy, Syrena. Jest jedną z bohaterek książki Siła codzienności (autor Marzanna Graff).


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c