Znany polityk odchodzi z PiS! Chce utworzyć nowe koło poselskie!

Andrzej Sośnierz odchodzi z klubu Prawa i Sprawiedliwości. Pierwszy o decyzji polityka poinformował dziennikarz Wojciech Szacki. Teraz Onet potwierdził tę informację. 

Fot. Warszawa w Pigułce

W połowie kwietnia mówiło się o odejściu Andrzeja Sośnierza z PiS do klubu Szymona Hołowni, Polska 2050. Wtedy zaprzeczył tej informacji, zastrzegając jednak w rozmowie z Onetem, że jest w stanie rozmawiać ze wszystkimi.

Później Andrej Sośnierz bronił też profesora Wojciecha Maksymowicza, który oskarżony był o „nieetyczne eksperymenty”, które miał nadzorować. Dodatkowo, krytykował działania rządu w walce z epidemią koronawirusa. To wszystko tylko potwierdzało plotki, że polityk długo nie pozostanie w klubie PiS.

I jak się okazało, sam polityk zdecydował się odejść z Prawa i Sprawiedliwości. Jako pierwszy taką informację nieoficjalnie opublikował w mediach społecznościowych dziennikarz Wojciech Szacki. Chwilę później Onet potwierdził decyzję u źródeł. Andrzej Sośnierz planuje teraz wraz z Agnieszką Ścigaj i Pawłem Szramką utworzyć koło nowe poselskie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c