Pijany i agresywny syn wyzywał rodziców. Popychał i łapał za szyję. Chwycił za nóż

Policjanci z Bemowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o znęcanie się nad rodzicami. Z ustaleń wynika, że 44-latek mając ponad dwa promile wyzywał słowami wulgarnymi rodziców, popychał i groził ojcu nożem. Podejrzany usłyszał już zarzut karny za co grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Do zdarzenia doszło około godz.15.00. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury domowej. Natychmiast pojechali pod wskazany adres. Na miejscu policjanci zastali członków rodziny. Po ustaleniu okoliczności zdarzenia, okazało się, że nietrzeźwy syn, mający ponad dwa promile w organizmie, był agresywny i wyzywał rodziców słowami wulgarnymi, niepokoił, popychał i łapał za szyję ojca. W pewnym momencie chwycił za nóż i groził mu. Okazało się, że gehenna trwa od dłuższego czasu. Zaniepokojeni i zdenerwowani rodzice zaalarmowali policjantów o tym co dzieje się w ich domu.

Policjanci zatrzymali agresywnego 44-latka i doprowadzili do komendy. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy i przedstawili podejrzanemu zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego. Może mu grozić kara do pięciu lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c