Znęcał się nad swoją babcią. "Groził 79-letniej kobiecie śmiercią przykładając jej nóż do gardła"

Policjanci z Wilanowa zatrzymali 21-letniego Sylwestra Ć., który od dłuższego czasu znęcał się nad własną babcią. Mężczyzna groził 79-letniej kobiecie śmiercią przykładając jej nóż do gardła. Próbował też zmusić ją do zmiany zeznań, bo gnębiona kobieta już wcześniej zgłosiła, że wnuczek się nad nią pastwi . Sylwester Ć. usłyszał 5 zarzutów: znęcania się, kierowania gróźb, wywierania wpływu na świadka, znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej policjantów. Mokotowski sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny na 3 miesiące.

Nóż. Fot. Pixabay

Nóż. Fot. Pixabay

Policjanci z Wilanowa zostali wezwani do zakłócania ciszy nocnej na ul. Sobieskiego. Kilku mężczyzn piło na ławce alkohol. Kiedy funkcjonariusze podjęli interwencję okazało się, że wśród biesiadników jest poszukiwany nakazem doprowadzenia przez mokotowską prokuraturę 21-letni Sylwester Ć. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komisariatu w Wilanowie. Zarówno podczas zatrzymania, jak i w komisariacie zachowywał się agresywnie. Zaatakował jednego z policjantów – uderzając pięścią w twarz. Również znieważył tego funkcjonariusza.

Policjanci ustalili, że Sylwester Ć. mimo tego, że ma orzeczony zakaz zbliżania się do swojej 79-letniej babci przychodzi do niej do mieszkania i znęca się nad nią oraz dalej grozi śmiercią, przykładając nóż do szyi. W ten sposób próbował zmusić straszą kobietę do wycofania zeznań. Mężczyzna nie stawiał się również na wezwania, chcąc uniknąć odpowiedzialności karnej. Sylwester Ć. oprócz tego groził innym członkom rodziny.

Mężczyzna usłyszał pięć zarzutów i najbliższe trzy miesiące decyzją sądu spędzi w tymczasowym areszcie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.