Zwyrodnialec z zimną krwią zastrzelił bociana! Samica wysiadywała małe pisklęta!

Mieszkańcy Ostrołęki nie mogą pogodzić się z tym, co się wydarzyło. Nieznany sprawca z zimną krwią zastrzelił siedzącego na gnieździe bociana. Okazało się, że była to samica, która wysiadywała małe pisklęta.

Fot. Pixabay

Od wielu lat mieszkańcy Ostrołęki cieszą się wiosenną obecnością bocianów. Niemal od zawsze ich wizyta wiązała się z przyjściem na świat kilku piskląt.

Tak też byłoby tym razem, gdyby nie niespodziewany incydent kogoś, komu najwidoczniej przeszkadzały te urocze i wpisujące się w ostrołęcki pejzaż zwierzęta.

Tuż po tym, jak samica bociana została postrzelona, spadła na ziemię i przestała się ruszać. Mieszkańcy są zszokowani, nie rozumiejąc, dlaczego ktoś był w stanie z zimną krwią pozbawić bociana życia.

Jak relacjonuje jedna z mieszkanek, wszystko wskazuje na to, że do postrzelania doszło z wiatrówki. W gnieździe, na którym znajdował się bocian, znaleziono niewysiedziane jaja.

Mieszkańcy oznajmili, że sa determinowani do odnalezienia winowajcy i zabójcy ptaka.

 

 


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c