10 lat więzienia za 130 gramów marihuany

Fot. KSP

Fot. KSP

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową na Ursynowie ustalili kolejną osobę podejrzewaną o handel środkami odurzającymi. Przemysław K. został zatrzymany w rejonie skrzyżowania ulicy Rosoła i Wąwozowej. Kiedy mundurowi udali się do miejsca jego zamieszkania znaleźli tam między innymi dwie kule zawinięte plastrem, pudełko z białym proszkiem, słoik z roślinnym suszem oraz torebkę z zawartością takiego suszu z łodygami.

Policjanci przejęli do sprawy ponad 130 gramów marihuany oraz zabezpieczyli także pieniądze na poczet przyszłych kar. Biały proszek trafił do dalszych badań. Z informacji funkcjonariuszy wynikało, że 30-latek mógł handlować marihuaną. Zebrany materiał w tej sprawie pozwolił na przedstawienie mu zarzutów w prokuraturze. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz handel nimi. Wczoraj został tymczasowo aresztowany przez sąd. Za te przestępstwa grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]