14-latkowie zdemolowali wiatę przystankową

Policjanci z komisariatu w Konstancinie- Jeziornie ustalili i zatrzymali podejrzewanych o dokonanie zniszczenia przystanku komunikacji miejskiej. Okazało się, że są to dwaj 14- latkowie. Teraz ich sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Fot. Policja

W Konstancinie-Jeziornie pod koniec listopada w godzinach nocnych monitoring miejski zarejestrował młodych mężczyzn dokonujących dewastacji jednego z przystanków komunikacji miejskiej. Do wczoraj pozostawali oni bezkarni. Jednak dzięki czujności oraz przekazanym

podczas odprawy służbowej zdjęciom, zostali oni zauważeni przez policyjny patrol na ulicy Warszawskiej w Konstancinie-Jeziornie. Okazało się, że to dwaj 14- letni uczniowie jednej z miejscowych szkół. Policjanci ustalili również, że zniszczeń dokonali oni przy użyciu młotka do wybijania szyb w sytuacjach awaryjnych, który to skradli z jednego z autobusów miejskich.

Ich sprawa została przekazana już do wydziału rodzinnego i nieletnich przy sądzie rejonowym w Piasecznie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.