15-latek zabrał bratu kluczyki i jeździł samochodem po mieście! Zaczął uciekać autem na widok policji, która ruszyła za nim w pościg

Sukces funkcjonariuszy z Żoliborza. Po efektownym pościgu zatrzymali 15-latka, który zabrał bratu kluczyki i bez jego wiedzy poruszał się przywłaszczonym samochodem.

Fot. Straż Miejska

Strażniczo-policyjny patrol otrzymał informację, że po Starych Bielanach krąży samochód z nieletnim za kierownicą. Funkcjonariusze dość szybko namierzyli poszukiwany pojazd. Na widok radiowozu kierowca gwałtownie ruszył i z naruszeniem wszelkich zasad bezpieczeństwa zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli w pościg za mknącym po osiedlowych uliczkach samochodem. Kierowca nie był w stanie zgubić radiowozu, zrezygnowany zatrzymał się koło garaży na Oczapowskiego. Miał zaledwie 15 lat.

Samochód należał do brata nieletniego kierowcy. Kluczyki do auta zginęły właścicielowi 2 dni wcześniej. Po wysłuchaniu wyjaśnień zatrzymanego policjanci puścili go do domu. Sprawą zajmie się sąd rodzinny. Tymczasem nieletniego amatora nieswoich samochodów czeka męska rozmowa ze starszym bratem…

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.