15-latka, która zabiła 3-letniego brata zatrzymana. „Wiele ran kłutych zadanych nożem”

15-letnia Oliwia K. podejrzewana jest o zabójstwo 3-letniego brata przyrodniego. Dziewczyna uciekła po dokonaniu zbrodni i była poszukiwana również w Polsce. Niemieckie służby dokonały zatrzymania.

Fot. Niemiecka policja

Po dokonaniu zbrodni, 15-latka uciekła z miejsca zdarzenia. Policja rozpoczęła poszukiwania. Brano pod uwagę wszystkie opcje, także tą, że dziewczyna wyjechała do Polski. Służby znalazły ją jednak 14 km od domu, w okolicach miasta Lemgo.

Niemieckie służby prowadzą śledztwo. Podejrzewa się, że 15-latka była zazdrosna o swojego 3-letniego przyrodniego brata i uważała, że rodzice poświęcają dziecku więcej czasu.

Zbrodnia wstrząsnęła lokalną społecznością. Ciało 3-latka znalazła matka powracająca z pracy. Jak informuje serwis tz.de, sekcja wykazało, że dziecko zmarło z powodu wielu ran kłutych zadanych ostrym narzędziem, najprawdopodobniej nożem.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c