15-letnia Gabrysia nie żyje. Wspólnie zebraliśmy ogromną kwotę na jej leczenie

W sierpniu udostępniliśmy apel mamy 15-letniej Gabrysi. Wspólnymi siłami, ludzie o wielkich sercach z całej Polski zebrali ogromną kwotę ponad 4 mln zł na jej leczenie. Niestety, dzisiaj w nocy dotarła do nas tragiczna wiadomość.

Fot. siepomaga.pl

16 grudnia odbyła się operacja. Pierwsze efekty były zadowalające i rodzice myśleli, że ich córka wyzdrowieje. Niestety, stało się inaczej.

„Walczyła od pierwszego dnia, gdy tylko Mama wzięła Ją na swoje ręce i przytuliła do swego matczynego serca. Walczyła dzielnie. 15 lat szła przez życie z chorym sercem i płucami, nie wiedząc czy dożyje następnego dnia. Miała swoje marzenia, pasje. Kochała koty oraz fotografować to, co Ją otaczało – świat” – pisze portal siepomaga.pl.

„24 grudnia 2019 roku kilkanaście minut po godzinie 18:00 czasu polskiego przyszła  wiadomość ze Stanów Zjednoczonych, że z Gabrysią jest bardzo źle, że Jej stan jest krytyczny…

Dzisiaj dotarła do nas tragiczna wiadomość: ‚Droga Gabi na ziemi się zakończyła, a rozpoczęła po drugiej stronie nieba. W Dzień Bożego Narodzenia nasza najukochańsza Gabi odeszła do Pana.’

Nie możemy w to uwierzyć… Choć operacja serca Gabi się udała, jej stan nagle się pogorszył. Brakuje słów, które są w stanie opisać ten żal…”.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.