17-latek brutalnie zamordował własną matkę. Są nowe informacje w tej sprawie

Wczoraj informowaliśmy o tym, że 17-latek zabił swoją własną matkę po czym zadzwonił na policję. Są nowe fakty w tej sprawie.

Fot. Shutterstock

Policjanci z Garwolina dostali zgłoszenie 2 stycznia o godzinie 13. Gdy dowiedzieli się o zdarzeniu natychmiast skierowali tam funkcjonariuszy.

Przybyli na miejsce policjanci stwierdzili, że kobieta ma rany kłute. Po chwili na miejscu byli też ratownicy medyczni, którzy przeprowadzili reanimację, jednak życia poszkodowanej nie udało się uratować.

Na razie nie ma informacji na temat okoliczności w jakich doszło do tragedii. Jak jednak udało się ustalić dziennikarzom garwolin24, mężczyzna pomimo młodego wieku nie mieszkał na stałe ze swoją matką. To jednak nie wszystko, ponieważ zanim policjanci przybyli na miejsce, 17-latek targnął się na swoje życie lub próbował sprawić, by trafić do szpitala. Okazało się jednak, że obrażenia nie były na tyle poważne, by wymagały interwencji szpitalnej.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c