17-latek z Garwolina usłyszał zarzuty. Prokuratura ujawnia część zeznań

Siedemnastoletni Szymon z Garwolina usłyszał zarzut zabójstwa matki. Został przesłuchany dopiero  w piątek, ponieważ kontakt z nim był ograniczony i wymagał interwencji lekarskiej.

Fot. Warszawa w Pigułce

Stan psychofizyczny nastolatka nie pozwalał na jego wcześniejsze przesłuchanie. Lekarz skierował go do szpitala psychiatrycznego.

Dopiero w piątek przewieziono go do prokuratury. Od początku przyznawał się do winy. Stwierdził jednak, że nie planował zabójstwa. Nie mieszkał z matką, był z nią skonfliktowany i do zbrodni doszło w momencie kłótni, kiedy był silnie wzburzony.

Policjanci z Garwolina dostali zgłoszenie 2 stycznia o godzinie 13. Gdy dowiedzieli się o zdarzeniu natychmiast skierowali tam funkcjonariuszy.

Przybyli na miejsce policjanci stwierdzili, że kobieta ma rany kłute. Po chwili na miejscu byli też ratownicy medyczni, którzy przeprowadzili reanimację, jednak życia poszkodowanej nie udało się uratować.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.