18-latek skręcał w prawo wjechały w niego dwa motocykle. Jedna osoba zginęła

Wczoraj wieczorem na drodze krajowej numer 50 w pobliżu Starej Grabownicy (pow. ostrowski) doszło do śmiertelnego wypadku drogowego, życie stracił 23-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego.

Fot. Policja Ostrów Mazowiecka

Wczoraj przed godz. 22:00 na drodze krajowej nr 50 w pobliżu Starej Grabownicy doszło do śmiertelnego wypadku drogowego. Policjanci pracując na miejscu pod nadzorem Prokuratora wstępnie, ustalili, że kierujący audi 18-latek z powiatu ostrowskiego podczas skręcania w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącym z naprzeciwka dwoma motocyklami suzuki oraz yamaha 23-latkom z powiatu ostrowskiego. Kierujący motocyklami nie mieli prawa jazdy. Po zdarzeniu suzuki zapaliło się. Niestety na miejscu zginął kierowca yamahy. Kierujący audi był trzeźwy, dodatkowo od mężczyzn pobrano krew do zbadania stanu trzeźwości. Dalsze czynności ostrowskich policjantów wyjaśnią okoliczności tego tragicznego wypadku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c