24 marca – Zwiedzanie Twierdzy Modlin – Nowy Sezon, nowe trasy!

 24 marca 2019 r. Portal Warszawski we współpracy z Sekcją Przewodników PTTK „Bastion”, zapraszają na kolejne zwiedzanie Twierdzy Modlin.

Fot. Portal Warszawski

Od trzech lat mamy wspaniałą frekwencję dlatego, że w bardzo szczegółowy sposób przedstawiamy historię obiektu, jak i pokazujemy miejsca, które na co dzień są niedostępne – Pomiechówek czy Zakroczym. To bardzo rozległy teren i bez profesjonalnych przewodników nie ma możliwości poznania tego miejsca jak należy.

 Gwarantujemy bogatą trasę, doskonałą opiekę przewodnicką i wyżywienie.

I tak 24 marca 2018 roku w pierwszej części programu zwiedzimy tradycyjnie koszary modlińskie, które skrywają wiele skarbów. Bardzo szczegółowo zwiedzimy wnętrze, jak i otoczenie zewnętrzne koszar. Po obiedzie, czyli ok. 15 – ej w drugiej części programu zwiedzimy Zakroczym, i specjalnie dla Was przygotowaliśmy małą trasę survivalową!

Ale ta część to niespodzianka 🙂

Koszt 120 pln – obejmuje; transport, opieka licencjonowanych przewodników, wejście na teren Modlina, i wieże tatarską oraz ubezpieczenie. Dodatkowo dla zainteresowanych koszt obiadu – 20 pln . Płatność na miejscu. W cenie mikroporty dla wygody!

Jako, że zainteresowanie naszymi wyjazdami jest duże, szczególnie w okresie wiosenno letnim, wpisujemy na zasadzie, kto pierwszy ten lepszy. Mamy ok. 40 miejsc! Rezerwacja miejsc do  dnia wyjazdu. Wyjazd z placu Bankowego o godz. 9.00. Zaczynamy o 10.00 w Modlinie.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

Szczegóły dotyczące rezerwacji, płatności itd prosimy kierować na maila;
kontakt@portalwarszawski.com.pl, portal.warszawski@gmail.com

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.