30-latek wpadł do Wisły. Poranna akcja policji rzecznej

Dziś we wczesnych godzinach porannych funkcjonariusze komisariatu rzecznego uratowali mężczyznę z nurtu Wisły. Około godziny 5.30 patrol motorowodny wyciągnął 30 latka, który w okolicach Mostu Poniatowskiego walczył z nurtem rzeki. Po udanej akcji ratunkowej mężczyzna został przekazany załodze pogotowia ratunkowego. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Fot. Policja rzeczna

Fot. Policja rzeczna

W poniedziałek we wczesnych godzinach porannych patrol motorowodny w składzie asp. Emil Jarłowski oraz st. sierż Adraian Tuszyński na polecenie dyżurnego udali się w okolice Mostu Poniatowskiego gdzie w wodzie miał znajdować się człowiek. Po dotarciu na miejsce i potwierdzeniu zgłoszenia, policjanci z trudem wciągnęli na pokład łodzi 30 letniego mężczyznę. Nie znane są jeszcze przyczyny tego nieszczęśliwego wypadku. Życiu uratowanego mężczyzny nie zagraża już niebezpieczeństwo. Przekazany niezwłocznie pogotowiu ratunkowego został przewieziony do szpitala.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c