3D Show w Warszawie: Polacy specjalistami w branży 3D! [WIDEO]

W dniach 16-17 października odbyła się Targi 3D SHOW, jedyna organizowana w Polsce profesjonalna impreza o tematyce związanej z drukowaniem i skanowaniem 3d. Zeszłoroczna edycja Targów zgromadziła blisko 10 tysięcy zwiedzających, a swoją ofertę zaprezentowało ponad 60 wystawców.

„Wydarzenie, organizowane ponownie w sercu największej i najlepszej uczelni technicznej w naszym kraju – na Politechnice Warszawskiej, było doskonałą okazją dokonywania transakcji dla producentów i potencjalnych kontrahentów, jak i znakomitym przedsięwzięciem informacyjno-edukacyjnym.” – informują organizatorzy – „Ogromnym atutem Targów jest możliwość dotarcia zarówno do odbiorców branżowych, jak i klientów indywidualnych oraz połączanie w jednym miejscu świata nauki i biznesu. Z jednej strony takie zestawienie naturalnie poszerza możliwość promocji najnowszych rozwiązań technologicznych oraz innowacyjnych produktów, a z drugiej pozwala na twórczą wymianę idei i doświadczeń oraz owocne dyskusje. To idealne miejsce dla każdego zainteresowanego rozwojem własnym, ekspansją firmy czy awansem Polski na arenie międzynarodowej.”

Relację z targów możecie obejrzeć na YouTubie, dzięki relacji czasopisma INNPoland:


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.