44-letni pedofil skrzywdził dziecko. Został zatrzymany dzięki czujności jednej z kobiet

Policjanci z Woli zatrzymali mężczyznę, który na jednym z podwórek obserwował, a następnie dopuścił się innej czynności seksualnej w stosunku do nieletniego chłopca. 44-latek wpadł w ręce funkcjonariuszy, dzięki kobiecie, która alarmowała policję, widząc niecodzienne zachowanie starszego mężczyzny. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za tego typu przestępstwo grozi kara od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Szybka reakcja policjantów z Woli doprowadziła do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o molestowanie kilkuletniego chłopca. Policjanci otrzymali informacje od kobiety, która zwróciła uwagę na mężczyznę, który na jednym z podwórek zaczepiał nieletniego chłopca. Podejrzanego odpowiadającego rysopisowi mundurowi zauważyli w rejonie ulicy Solidarności. Mężczyzna został wylegitymowany i przewieziony do komendy przy ulicy Żytniej.

Po zebraniu materiałów prokurator przedstawił mu zarzut dopuszczenia się innej czynności seksualnej wobec małoletniego poniżej lat 15. Decyzją sądu podejrzany został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za tego typu przestępstwo kodeks karny przewiduje karę od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]