62-latek w klubie sportowym ukradł okulary i szczoteczkę do zębów. Grozi mu do 5 lat więzienia

Policjanci z Żoliborza zatrzymali mężczyznę, który w klubie sportowym z saszetki pozostawionej w toalecie zabrał szczoteczkę do zębów i okulary korekcyjne. 62-latek już usłyszał zarzut kradzieży mienia o wartości 1000 złotych. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. BortN66 / Shutterstock

Żoliborscy funkcjonariusze zostali poinformowani przez pracownika jednego z klubów sportowych mieszczących się na terenie dzielnicy, że jeden z klientów klubu zabrał z saszetki pozostawionej w toalecie, okulary korekcyjne i elektryczną szczoteczkę do zębów.

Policjanci niezwłocznie udali się do klubu, gdzie u jednego z mężczyzn, w spodenkach znaleźli skradzione rzeczy. 62-latek został zatrzymany i przewieziony do żoliborskiego komisariatu, gdzie usłyszał zarzuty za kradzież cudzego mienia. Pokrzywdzony wycenił straty na kwotę 1000 złotych. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c