63-latek poszukiwany przez Interpol zatrzymany przez stołecznych policjantów

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Stołecznej Policji zatrzymali 63-letniego Tadeusza W. poszukiwanego na podstawie czerwonej noty Interpol wydanej przez Stany Zjednoczone Ameryki.

photo

Fot. Wikipedia

Mężczyzna był poszukiwany za kradzież 50.000 USD oraz oszustwa na sumę 3000 USD. Sąd okręgowy w Warszawie zastosował wobec mężczyzny tymczasowy 40 – dniowy areszt. Teraz czeka go jeszcze ekstradycja do Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Policjanci wydziału kryminalnego Komendy Stołecznej Policji w wyniku realizacji sprawy ustalili i zatrzymali 63-leniego Tadeusza W. Mężczyzna został zatrzymany w Konstancie Jeziorna, kiedy jechał samochodem i przewieziony do policyjnej celi. 63-latek był poszukiwany na podstawie czerwonej noty Interpol wydanej w 2013 roku przez Stany Zjednoczone Ameryki za kradzież 50.000 USD oraz oszustwa na sumę 3000 USD.

Funkcjonariusze, zgodnie z postanowieniem sądu okręgowego w Warszawie umieszczą teraz mężczyznę w areszcie śledczym, gdzie będzie oczekiwał na ekstradycję do Stanów Zjednoczonych Ameryki.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c