67-letnia kobieta śmiertelnie ugodziła swojego konkubenta

Policjanci z Wieliszewa pod Warszawą zatrzymali 67-letnią kobietę podejrzaną o zabójstwo konkubenta. Sąd postanowił o tymczasowym aresztowaniu kobiety na trzy miesiące. Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Fot. KSP

Fot. KSP

W minioną sobotę ok. 16.00 policjanci z Wieliszewa podjęli interwencję według przekazanych informacji miał znajdować się mężczyzna ugodzony nożem. Na miejscu policjanci zastali 67-letnią Annę K., która wskazała miejsce, gdzie leżał, jak ustalili później policjanci, 51-letni mężczyzna. Mundurowi podjęli czynności reanimacyjne do czasu przybycia karetki pogotowia. Po paru minutach przyjechała karetka i ratownicy przejęli czynności ratownicze wobec mężczyzny. Niestety pomimo reanimacji 51-latek zmarł. Policjanci zabezpieczyli nóż, którym prawdopodobnie ugodzony został  mężczyzna.

Wszystko wskazuje na to, że zanim doszło do dramatu i kobieta ugodziła partnera nożem, w domu doszło do awantury. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna spożywali wcześniej alkohol. 67-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Prokurator przedstawił kobiecie zarzut zabójstwa. Sąd Rejonowy w Legionowie postanowił o tymczasowym aresztowaniu Anny K. na trzy miesiące. Kodeks karny za przestępstwo zabójstwa przewiduje karę nawet dożywotniego więzienia.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.