74-latek… strzelał z procy w zaparkowane auta

Zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia usłyszał w wolskiej komendzie 74-letni Kazimierz W. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli. Jak wynika z ustaleń, sprawca za pomocą procy strzelał kamieniami w zaparkowane pojazdy, czym spowodował ich uszkodzenie. Łączne straty zostały oszacowane na kwotę około 1.000 złotych. 74-latek przyznał się do zarzucanych czynów.

Fot. KSP

Fot. KSP

Około 21.00 policjanci  z wydziału  patrolowo-interwencyjnego z wolskiej komendy interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym  uszkodzenia pojazdów. Na miejscu okazało się, że jakiś mężczyzna strzela kamieniami  z procy z okna swojego mieszkania w zaparkowane pojazdy. W wyniku tego dokonał uszkodzenia dwóch pojazdów w postaci  wybicia szyby, pęknięcia szyb i  licznych wgnieceń, powodując łączne straty  w wysokości około 1.000 złotych.

74-letni Kazimierz W. został zatrzymany i trafił  do policyjnej  celi. Mężczyzna usłyszał  zarzut uszkodzenia mienia. W trakcie  przesłuchania podejrzany przyznał  się. Przestępstwo  to  zagrożone jest karą  do  5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c