9 szczeniaków porzuconych na torach kolejowych. Jeden szczeniak znalazł już dom! Reszta dom tymczasowy [ZDJĘCIA]

Wczoraj informowaliśmy o naprawdę bezmyślnym akcie człowieka, który wyrzucił 9 szczeniaków na tory kolejowe. Szczeniaki były w bardzo złym stanie miały kleszcze i robaki. Zostały uratowane przez Pogotowie dla Zwierząt. Poznajcie trójkę z nich Leo, Messi i Bójka.

Dwie nasze Czytelniczki podzieliły się zdjęciami trójki szczeniaków, które zostały wyrzucone. Bójka tak został nazwany jeden ze szczeniaków, którego adoptowała Nasz Czytelniczka Ula. Jak mówi „Jest bardzo waleczną małą kuleczką”.

Czytelniczka Karolina, która ma aktualnie pod swoją opieką na dom tymczasowy dwa szczeniaki Leo i Messi. „Leo gotowy jest do adopcji. Messi czuje się już lepiej, rokowania są dobre, jest pod naszą opieka 24/24h i codziennie pod kontrolą weterynarza, aktualnie jest leczony, ciągle na zastrzykach, ale już reaguje na bodźce, otwiera oczka i zaczyna chodzić, sądzę, że niedługo zacznie się bawić i normalnie jeść 😊 maluszek pozdrawia z kanapy❤️” 

Poznać możecie jeszcze dwa kolejne szczeniaki Pioruna i Stuarta. Czują się dobrze i szukają stałego domu gotowe do adopcji.

Reszta szczeniaków jest pod opieką także domów tymczasowych trwa ich leczenie.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c