90-latek ukrywa się przed policją. Naciągał kobiety, twierdził, że był więźniem obozu koncentracyjnego… w którym nigdy nie był

Policjanci z bielańskiej komendy prowadzą poszukiwania za 90-letnim Eugeniuszem Gadomskim. Mężczyzna od czerwca 1998 roku ukrywa się przed organami ścigania. Poszukiwany jest na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania oraz kilku listów gończych, za liczne wyłudzenia i oszustwa.

Policjanci z bielańskiej komendy poszukują 90-letniego Eugeniusza Gadomskiego. Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania oraz kilku listów gończych, za szereg wyłudzeń i oszustw.

Od czerwca 1998 roku ukrywa się przed organami ścigania. Eugeniusz Gadomski wyłudził między innymi znaczną kwotę jako odszkodowanie za pobyt w obozie koncentracyjnym, w którym jak się okazało nigdy nie przebywał. Ponadto oszukał wiele samotnych kobiet, jedną z nich dotkliwie okaleczył.

Poszukiwany mężczyzna ma około 170-175 cm wzrostu, piwne oczy, może nosić wąsy, kolor włosów siwy, chociaż może je farbować. Często zmienia fryzury, widywany był z włosami związanymi w kucyk, obcięty był „na jeża”, miał włosy zaczesywane do góry oraz na bok z przedziałkiem. Sylwetka szczupła, wyprostowana, duże, zadbane dłonie. Nosił złotą bransoletę oraz sygnet ze szlachetnymi kamieniami. Ubiera się elegancko, najczęściej nosi garnitury.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego przestępcy, proszone są o kontakt z komendą policji na Bielanach, ul. Żeromskiego 7 osobiście, telefonicznie pod numerami 22 603 71 61, 22 603 19 54, 22 603 71 55, 22 603 71 56, całodobowym numerem 112 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c