93-latka zakleszczona pomiędzy ścianą a wersalką

W środku nocy 93-latka zakleszczyła się pomiędzy wersalką a ścianą. Niestety nie potrafiła podać adresu, pod którym przebywała. Została odnaleziona dzięki pomocy i zaangażowaniu policjantów służby dyżurnej z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

Fot. Policja

Do nietypowego zdarzenia doszło na terenie gminy Piaseczno. O1.00 w nocy do policjantów pełniących służbę dyżurną zatelefonowała 93-letnia kobieta i poprosiła o pomoc.

Z zebranych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że starsza Pani przewróciła się na tyle niefortunnie, że zakleszczyła się pomiędzy ścianą, a wersalką. Niestety nie potrafiła podać adresu, pod którym się znajduje, a dom należał do członka jej rodziny, który w tym czasie przebywał za granicą.

Na szczęście zdołała ona sięgnąć po telefon komórkowy, by skontaktować się z policjantami. Policjanci służby dyżurnej z Piaseczna podczas prowadzonej z 93-latką rozmowy ustalali wszelkie szczegóły dotyczące między innymi pobliskich budynków, ulic czy też sklepów. Te informacje pozwoliły na wytypowanie okolicy, a następnie właściwego, jak się okazało, domu.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze z wydziału prewencji wydostali zakleszczoną kobietę, która ze wzruszeniem i z wdzięcznością podziękowała policjantom za tak szybką pomoc.

nadkom. Jarosław Sawicki/ea


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.