Załamanie pogody! W Warszawie zimno i spadnie pierwszy śnieg!
Przez ostatnie trzy dni poczuliśmy ocieplenie, ale już od soboty nastąpi gwałtowne załamanie pogody. W nocy będzie mroźno, nad razem ślisko, pojawić się może też śnieg i śnieg z deszczem.
„Sobota (30.11) przyniesie nam duże ochłodzenie. Po odsunięciu się układu niżowego, ciśnienie zacznie bardzo szybko rosnąć. Po zachodniej jego stronie spłynie z północy dużo zimniejsza masa powietrza, która sprawi, że deszcz zacznie przechodzić w śnieg, możliwe są też bardzo niebezpieczne gołoledzie i oblodzenia dróg i chodników” – pisze serwis twojapogoda.
Temperatura spadnie, a jeszcze przed końcem tygodnia powinien pojawić się pierwszy śnieg w północno-zachodniej Polsce. W Warszawie śnieg z deszczem, a miejscami sam śnieg spadnie w poniedziałek. Z racji dodatniej temperatury w ciągu dnia, nie utrzyma się długo.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.
