Osiem osób utknęło w windzie. Wystraszone dzieci wołały o pomoc
W jednym z budynków przy ul. Staszica w Pruszkowie miała miejsce akcja straży pożarnej i pogotowia dźwigowego. Osiem osób utknęło w windzie.
Jak mówi nam mł. bryg. Karol Kroć z pruszkowskiej straży pożarnej, w windzie znajdowało się osiem osób: cztery osoby dorosłe i czwórka dzieci.
Strażacy, wspólnie z pogotowiem dźwigowym opuścili windę na jedno z pięter. Bez użycia ciężkiego sprzętu udało się otworzyć drzwi i uwolnić z niej wszystkie osoby.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.
