Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska ma koronawirusa!
Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Gosiewska jest zakażona koronawirusem. Nie miała kontaktu z innymi posłami, gdyż jak mówi, niedawno wróciła z urlopu.
W rozmowie z Polską Agencją Prasową, polityk mówi że czuje się dobrze.
O sprawie poinformowała jako pierwsza Wyborcza.pl. Jak się okazuje, Małgorzata Gosiewska zrobiła test zapobiegawczo. Okazało się, że jest on pozytywny.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.
