Wpis Anity Włodarczyk hitem Internetu. „Szkoda, że nie ma mnie na murawie”
Wczoraj pisaliśmy o skandalicznym zahcowaniu albańskich kibiców, po którym został przerwany mecz z Polską: https://warszawawpigulce.pl/skandal-podczas-meczu-reprezentacji-polski-z-albania-mecz-przerwany/Anita Włodarczyk zabrała głos w na swoim profilu w mediach społecznościowych: „Szkoda, że nie ma mnie na murawie w Tiranie, byłoby bombardowanie młotami” – napisała.
Szkoda, że nie ma mnie na murawie w Tiranie 😔 byłoby bombardowanie młotami ☄️☄️ w stronę albańskich kibiców za beznadziejne zachowanie 😔
— anita wlodarczyk (@AnitaWlodarczyk) October 12, 2021
„Szkoda, że nie ma mnie na murawie w Tiranie 😔 byłoby bombardowanie młotami ☄️☄️ w stronę albańskich kibiców za beznadziejne zachowanie” – napisała trzykrotna mistrzyni olimpijska.

Dziennikarka ekonomiczna i specjalistka od tekstów prawnych, była wykładowczyni akademicka Uniwersytetu Warszawskiego. Autorka newsów gospodarczych i tekstów o prawie. Posiada dyplom z zakresu tłumaczeń prawnych i ekonomicznych. Warsztat naukowy wykorzystuje w codziennej pracy redakcyjnej, tworząc precyzyjne artykuły oparte na twardych danych. Jako jedna z nielicznych dziennikarek w branży, swoje teksty opiera na bezpośredniej pracy z zagranicznymi raportami finansowymi i aktami prawnymi, bez pośredników.