Wywróciła się ciężarówka z elementami elektrowni! Droga całkowicie zablokowana!

W okolicach Walentowa w gminie Dobre na Mazowszu wywróciła się ciężarówka z elementami elektrowni wiatrowej. Droga jest całkowicie nieprzejezdna, kierowcy jadą objazdami, utrudnienia mogą potrwać do wieczora. 

Fot. Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie

Do zdarzenia doszło przed godziną 2:00 w nocy, kiedy wywrócił się transport ponadnormatywnej ciężarówki wiozącej elementy elektrowni wiatrowej.

„Zablokowana DW 637 w Gmina Dobre, Powiat Miński, pomiędzy Miasto Sulejówek a Węgrów. Przewrócił się transport przewożący elementy do budowy farmy wiatrowej. Objazd został wyznaczony drogą serwisową. Jak informują nasze służby, utrudnienia potrwają co najmniej dobę.” – informuje Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie.

Obserwuj nas w Google News
Obserwuj
Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: Kontakt@warszawawpigulce.pl