GROM przeszkoli nauczycieli na wypadek ataku terrorystycznego
Byli żołnierze elitarnej jednostki specjalnej GROM będą szkolić nauczycieli w Warszawie. Chodzi głównie o to, by wiedzieli oni jak zachować się na wypadek ataku terrorystycznego lub zagrożenia życia swojego i uczniów.

Żolnierze Jednostki GROM. Fot. GROM
Szkolenie przygotowują Fundacje „Popieram Rodzinę i „Szturman”. Mają być częścią programu „Lider w bezpieczeństwie. Program zakłada zarówno teorię, jak i zajęcia praktyczne np. wtargnięcie terrorystów do szkoły czy szaleńca z bronią w ręku. Pomysłodawcą programu byli natomiast sami rodzice, którzy po wielu wypadkach w szkole za granicą postanowili, że dobrze byłoby, gdyby ktoś umiał zareagować na groźne sytuacje.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.